جراحی بینی به روش بسته چگونه انجام می‌شود؟

جراحی بینی به روش بسته و مزایای آن - مطب دکتر علیرضا عالیان در شهر تهران

در بین انواع رینوپلاستی جراحی بینی به روش بسته روشی مناسب و جدید است که با انتخاب آن ریسک کمتری می‌کنید. بهبودی سریع‌تر، درد کمتر، ورم کمتر و به جا نماندن کوچکترین برش در پوست بینی از مزایای این روش از عمل بینی است.

البته ساختار و آناتومی بینی فرد متقاضی عمل زیبایی، نیز در تصمیم جراح برای انتخاب دو روش فوق تعیین کننده است. با این مطلب از سایت دکتر عالیان همراه باشید تا با آگاهی بیشتر گام بردارید.

جراحی بینی به روش بسته چیست؟

بسیاری از کسانی که به دنبال تغییر فرم بینی خود و افزایش میزان جذابیت و زیبایی خود هستند، اصلا نمی‌دانند جراحی بینی به روش بسته چیست، در حالی که از متخصص خود درخواست انجام عمل با روش بسته را دارند. توصیه ما به شما این است که با یک پزشک متخصص و حرفه ای در این زمینه مشورت کنید و پیشنهادهای او را برای انتخاب نوع عمل بپذیرید.

در رینوپلاستی از نوع بسته، برش‌هایی که توسط جراح ایجاد می‌شود تنها برش‌هایی داخلی است و به هیج وجه برشی روی سطح خارجی بینی زده نمی‌شود. به همین دلیل رینوپلاستی بسته را از پیچیده‌ترین روش‌های جراحی بینی می‌دانند؛ چرا که برش تنها در داخل لبه‌ی سوراخ هر دو بینی ایجاد می‌شود و مهارت جراح در این روش جراحی بسیار مهم است.

برش‌های صورت گرفته در این نوع عمل به اندازه‌ای سطحی هستند که بعد از عمل به قرار دادن گاز و یا پنبه در داخل بینی نیز نیاز نیست و تنها با استفاده از بخیه بسته خواهد شد. در مرحله بعد جراح روی بینی کچ یا اسپلینت قرار خواهد داد و بیمار در همان حالت بیهوشی به اتاق ریکاوری انتقال داده می‌شود.

جراحی بینی به روش بسته و معایب آن - مطب دکتر علیرضا عالیان در شهر تهرانآیا عمل بسته برای بینی استخوانی امکان‌پذیر است؟

عمل بسته بینی استخوانی نیز طرفداران بسیاری دارد ولی در انتخاب روش بسته برای رینوپلاستی بینی استخوانی باید این نکته را مد نظر قرار داد که بینی نباید دارای بدشکلی‌های پیچیده و یا دارای سابقه ضرب دیدگی شدیدی باشد چون عمل بسته عمل محدودی است  و به توصیه دکتر عالیان نوع بسته برای بینی های استخوانی که شدیدا کج و نامتقارن هستند مناسب نیست.

مزایای جراحی بینی به روش بسته

 با فواید جراحی بینی به روش بسته آشنا شوید:

– برش‌هایی که کم و محدود ایجاد شده‌اند

– کبودی و ورم دور چشم بسیار اندک است

 – ظاهر و فرم طبیعی‌تر بینی بعد ازعمل

– زمان انجام عمل کوتاه می‌باشد

– احتمال به وجود آمدن اسکار بعد از عمل بسیار کمتر می‌باشد

 – بهبودی سریعتر

– عوارض کمتر

چگونگی جراحی بینی به روش بسته  - مطب دکتر علیرضا عالیان در شهر تهران رینوپلاستی بسته در تهران توسط دکتر عالیان

تمامی نگرانی‌های دوست‌داران روش بسته از نتیجه عمل قابل درک است. دغدغه‌هایی از این دست که بینی جدید به صورت شما بیاید و البته طبیعی باشد، ضمن آنکه عملکرد مناسب بینی حفظ شود و یا حتی بهبود یابد همگی به مهارت‌های پزشکی، هنر و خلاقیت جراح شما بستگی دارد.

مطب دکتر علیرضا عالیان متخصص گوش، حلق و بینی در تهران آماده هر گونه مشاوره و خدمت‌رسانی در زمینه‌ی رینوپلاستی و عمل بینی به روش بسته است. جراح انتخابی باید آنچنان متبحر باشد تا بتواند روش مناسب جراحی را برای شما انتخاب کند و رضایت صددرصدی شما را به‌دست آورد. به همین جهت است که میزان مسئولیت‌پذیری جراح امری غیر قابل چشم‌پوشی است.

در مطب دکتر علیان در تهران نتایج به دست آمده از جراحی‌های ایشان را مشاهده بفرمایید و جراح خود را آگاهانه انتخاب کنید.

ویزیت بیمار متقاضی رینوپلاستی در مطب دکتر عالیان 

ابتدا در یک جلسه مشاوره‌ای، بیمار دغدغه‌های ذهنی و تقاضاهای خود را بیان می‌کند و جراح نیز با معاینه‌های مورد نیاز نوع عمل مناسب برای بینی را تعیین خواهد کرد. همچنین مصرف برخی از داروها می‌تواند در فرایند بهبود بیمار بعد از رینوپلاستی اختلال ایجاد کنند که با مشورت‌های صورت گرفته با پزشک نحوه مصرف آنان تعیین می‌شود.

در نهایت در جراحی بسته بینی تنها مشکلات و نازیبایی‌های ظاهری بینی مرتفع می‌شود . تغییرات اساسی و پایه‌ای در شکل بینی متقاضی صورت نمی‌گیرد. این تغییرات ظریف مهارت‌های گسترده‌ی جراح بینی را می‌طلبد پس با آگاهی گام بردارید.